Design studio & showroom

Jeśli masz ochotę zapoznać się z tym, co robimy w RYS. STUDIO, zapraszamy do naszego showroomu.

To przestrzeń, w której powstają wszystkie nasze projekty. Znajdują się tu nie tylko wykonywane przez nas meble, ale także produkty i półprodukty, wykorzystywane w procesie tworzenia.
W showroomie można zapoznać się ze wszystkimi możliwymi wariantami wykończeń, przyjrzeć się z bliska systemom zabudów meblowych, poznać proponowane przez nas rozwiązania kuchenne, garderobiane i inne. Nasze nieograniczone możliwości prezentujemy w obrazowej skali 1:1.

 

TU WSZYSTKO MA SWÓJ POCZĄTEK

Showroom jest miejscem naszej kreacji i powstawania koncepcji. Tworzymy tu projekty, aby chwilę później je testować, sprawdzać i analizować, badając metody łączenia różnych systemów, sprawdzając kompozycje struktur i weryfikując style wykorzystywanych faktur. Dzięki wyposażeniu projektowemu możemy zaprezentować prototypy oferowanych przez nas elementów wnętrz i pokazać warsztat naszych szerokich możliwości projektowych.

 

DOTKNIJ, ZOBACZ I POCZUJ

Tworząc projekt, zawsze szukamy w nim harmonii i równowagi, dążymy do wizualnej i funkcjonalnej perfekcji, sięgamy po kontrast i kolorystyczny perfect match. Showroom skrywa więc nieskończone ilości próbek we wszystkich wykorzystywanych przez nas odcieniach.

Przyjdź, zobacz, dotknij i poczuj.

KONTAKT:         INFO@RYSSTUDIO.PL

TELEFON:         0048 883 447 297
                                0048 696 667 426

INSTAGRAM:   @RYSSTUDIO

 

SHOWROOM:   UL. KOMUNY PARYSKIEJ 49-51/1B
                                  50-452 WROCŁAW

                                  POKAŻ NA MAPIE