RYS. STUDIO

RYS.STUDIO tworzy duet: Konrad Onderko i Małgorzata Radaj. Nasze studio architektury wnętrz, projektowania i wykonawstwa mebli powstało w 2020 roku.

Mamy w swoim dorobku liczne projekty mebli, dodatków do wnętrz i kompleksowych aranżacji. Każdy projekt był inny, każdy w jakimś aspekcie ciekawy i rozwijający, a wszystkie kolejne stanowią potencjał nowych możliwości, po które z entuzjazmem sięgamy.

 

MIEJSCE.

Podejmując się realizacji nowego projektu, szczególną uwagę przykładamy do lokalizacji miejsca, w którym mamy tworzyć. Analizujemy charakter przestrzeni i jej okolice, rozpoznajemy oczywiste i nieoczywiste możliwości, badamy zależności przestrzenne wewnątrz. A kiedy wiemy już, w jakiej atmosferze osadzone jest projektowane miejsce, przyglądamy się detalom, obserwujemy zachowanie naturalnego światła we wnętrzu i widoki z okien. W procesie projektowym każdy niuans ma dla nas znaczenie.

 

KOMPOZYCJA.

W naszych projektach bardzo ważna jest ergonomia, ale na pierwszym miejscu stawiamy kompozycję. Stoimy na stanowisku, że każdy element wnętrza musi mieć konkretne proporcje, ale ponieważ żaden z nich nie występuje we wnętrzu samodzielnie, to wszystkie razem muszą uwzględniać wzajemne zależności. Zgrywamy faktury, dopasowujemy odcienie i dążymy do ideału, w którym każdy element osobno jest osadzony w wyznaczonych ramach, a wszystkie razem tworzą spójną całość.

 

DETAL.

Chętnie sięgamy po niestandardowe rozwiązania, które wymuszają na nas dbałość o szczegóły.

 

NATURALNE MATERIAŁY.

To, po co możemy sięgać z natury, jest wielowymiarowe, przestrzenne, w pewnym sensie niedoskonałe, a więc i niepowtarzalne. Naturalne surowce nie mają idealnych wzorów, a dzięki temu nie są sztuczne, płaskie i pozbawione głębi. Na tym lista ich walorów wcale się nie kończy. To przyjazne funkcjonalnie, żywotne i gładko poddające się renowacji materiały, z którymi świetnie się pracuje, kiedy przychodzi czas na odświeżenie.

 

DREWNO.

Posiadamy własną stolarnię, w której powstają nasze meble i drewniane elementy wyposażenia wnętrz. Szukamy interesujących faktur i dobieramy usłojenie. Wykorzystujemy różne gatunki drewna, które po zestawieniu ze sobą nabierają nowego wyrazu.

KONTAKT:         INFO@RYSSTUDIO.PL

TELEFON:         0048 883 447 297
                                0048 696 667 426

INSTAGRAM:   @RYSSTUDIO

 

SHOWROOM:   UL. KOMUNY PARYSKIEJ 49-51/1B
                                  50-452 WROCŁAW

                                  POKAŻ NA MAPIE